Dodacie podmienky

KOĽKO STOJÍ POŠTOVNÉ?

KRAJINA       DOPRAVA

Slovensko     Kuriérska služba

Cena za dopravu sa vypočítavá na základe adresy dodania produktov, pričom cena dopravy netvorí súčasť kúpnej ceny produktov.

AKO MI BUDE OBJEDNÁVKA DORUČENÁ?

Všetky objednávky väčšinou odosielame kuriérskou službou na adresu. Všetky zásielky sú bezpečne a čo možno najekologickejšie zabalené. Okamžite po odoslaní od nás dostaneš emailom trasovanie číslo zásielky pre sledovanie jej pohybu.

KEDY MI BUDE OBJEDNÁVKA DORUČENÁ?

Nakoľko každý jeden objednaný tovar vyrábame na objednávku, dodacia lehota je od 2 do maximálne 14 dní.

DO AKÝCH KRAJÍN ODOSIELATE?

Všetky naše produkty posielame do všetkých krajín EÚ.
Do krajín mimo EÚ tovar nezasielame.

AKÉ SÚ MOŽNOSTI PLATBY?

Za objednávku môžeš zaplatiť viacerými možnosťami. Všetky formy úhrady sú bez poplatkov.

Online kartou – Objednávku zaplatíš platobnou kartou online cez zabezpečenú platobnú bránu SumUP Payment Link, SumUp payment link bude poslaný po potvrdení objednávok emailom aj SMS-kou.

Bankovým prevodom – Objednávku zaplatíš bankovým prevodom na náš účet. Objednávka bude odoslaná až keď úhrada dorazí na náš účet. Inštrukcie k platbe ti prídu emailom.

ČO AK MI ZÁSIELKA NEBOLA DORUČENÁ?

V prípade ak ti zásielka nebola doručená, najprv skontroluj pohyb zásielky na stránke dopravcu. Ihneď nás kontaktuj, ak prišlo k nejakému problému so zásielkou a my sa situáciu pokúsime vyriešiť čo najskôr.

AKO ZMENÍM ALEBO ZRUŠÍM OBJEDNÁVKU?

Zmeniť alebo zrušiť objednávku môžeš kedykoľvek pokým nebola odoslaná. Potom ju už nie je možne zmeniť ani zrušiť. Pokiaľ objednávku neprevezmeš, tak sa nám vráti a vtedy ti vrátime uhradenú sumu v plnej výške. Pokiaľ chceš zrušiť objednávku tovaru, ktorý je potlačený tvojou vlastnou grafikou na objednávku a tento produkt už bol z našej strany vyrobený, objednávka sa už zrušiť nedá. Pre viac informácií o výmene a vrátení tovaru Kontaktujte nás na +421 915 715 632