Riešenie problémov

Bezplatná technická podpora je k dispozícii pre zákazníkov, ktorí majú problémy s aktiváciou produktu zakúpeného u nás a pre inštalácie vykonané z našich zdrojov. Berieme na vedomie, že nie sme schopní poskytnúť technickú podporu pre samotnú inštaláciu produktov a nezodpovedáme za poškodenia systému, ktoré by mohli vzniknúť v dôsledku neodborného zaobchádzania so zariadením.

Ak si nie ste istí svojimi technickými zručnosťami, odporúčame obrátiť sa na servisné stredisko výpočtovej techniky vo vašom okolí. Inštalácia produktov môže byť zložitá a preto je dôležité, aby ju vykonala osoba s dostatočnými skúsenosťami. Za vzniknuté problémy nenesieme zodpovednosť.

V sekcií návody nájdete potrebné informácie pre riešenie problémov rôzneho charakteru: Návody – PCRESCUE DOWNLOAD Navyše, návody sú často priložené v e-mailoch s objednaným produktom.

V prípade problémov nás, prosím, kontaktujte na adrese pcrescue@pcrescue.sk Pripravte si fotografiu celej obrazovky, aby bolo vidieť chybovú hlášku a verziu systému. Do predmetu e-mailu zadajte číslo objednávky.

Ak narazíte na túto chybovú hlášku, všetko je v poriadku postupujte prosím podľa priloženého návodu v emaily, v ktorom ste obdržali produktový kľúč. Nemusíte nikde volať, celý proces trvá maximálne 8 min.