NAŠE SLUŽBY

Zabezpečujeme špičkový pozáručný servis počítačov, notebookov, Ponúkame repasované (renovované) notebooky a počítače, Skladanie počítačov na mieru, Predaj lacného softvéru.

Servis počítačov a notebookov

Zabezpečujeme špičkový, pozáručný servis počítačov a notebookov. Medzi naše služby patrí riešenie problémov a požiadaviek či už softvérového, alebo hardvérového charakteru. Na základe pokročilej diagnostiky určíme príčinu poruchy alebo poškodenia, navrhneme spôsob opravy a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Vaše zariadenie bude v rukách odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.
Detaily služby

Predaj lacného softwaru

Zameriavame sa na cenovo výhodné softvérové riešenia, spĺňajúce predstavy zákazníkov aj na základe ich hardvérového vybavenia, aby šlo všetko hladko či už doma, pri práci, alebo v biznise.
Detaily služby

Lacné počítače a notebooky

Renovovaná technika nie je len odpoveďou na celosvetový problém elektroodpadu. Ide o veľmi racionálne a ekologické rozhodnutie pri nákupe notebooku, PC či inej výpočtovej techniky s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon.
Detaily služby

Pomoc na diaľku alebo vzdialená správa vašich zariadení

Ľudia začali viac využívať online komunikáciu, školenia, výuku, nákupy v eshopoch a rôzne služby, ktoré je možné vykonávať a prijímať na diaľku, v pohodlí domova. A jednou z takýchto služieb, ktorú využíva množstvo vlastníkov výpočtovej techniky je funkcia vzdialenej plochy, ktorá umožňuje vzdialenú podporu.
Detaily služby

Skladanie počítačov na mieru

Súčasťou našich služieb je kalkulácia, predaj a konfigurácia novej výpočtovej techniky, či už ide o herné, alebo profesionálne PC zostavy. Chcete si nechať poskladať kvalitný počítač od našich technikov a nechať na nich výber komponentov, alebo ich máte vybrané a chcete ich len profesionálne poskladať?
Detaily služby

Tvorba webstránky

Jedno z prvých a najpodstatnejších rozhodnutí pri tvorbe web stránky je to, či si budete vedieť upravovať obsah stránky sami, alebo budete odkázaný len na prácu programátora. Redakčný systém WordPress Vám umožní obsah stránky samostatne editovať a udržovať v kondícii. Aj pre neznalého laika, je WordPress prostredie veľmi intuitívne a ľahko ovládateľné.
Detaily služby

NAŠE ĎALŠIE SLUŽBY

ak by ste potrebovali poradiť, nastaviť wifi router, vyčistiť vašu techniku od prachu aby sa neprehrievala, zrýchliť počítač či zvýšiť mu výkon, nainštalovať programy, reinštalovať operačný systém, zaviesť internet …