POMOC NA DIAĽKU

POMOC NA DIAĽKU ALEBO VZDIALENÁ SPRÁVA VAŠICH ZARIADENÍ

Žijeme v stresujúcej dobe, v ktorej má každý málo času, navyše aj našu krajinu zasiahla koronakríza a opatrenia spojené s pandémiou. Ľudia začali viac využívať online komunikáciu, školenia, výuku, nákupy v eshopoch a rôzne služby, ktoré je možné vykonávať a prijímať na diaľku, v pohodlí domova. A jednou z takýchto služieb, ktorú využíva množstvo vlastníkov výpočtovej techniky je funkcia vzdialenej plochy, ktorá umožňuje vzdialenú podporu.  Prostredníctvom tejto možnosti vám vieme pomôcť aj my. Vieme si spoločne zavolať alebo pripojíme sa k vášmu počítaču na diaľku a vyriešime váš aktuálny problém, nech ste doma, v práci alebo na cestách. Je to zároveň rýchle a bezpečné.

NA DIAĽKU SA TAKÝMTO SPÔSOBOM DÁ UŠETRIŤ MNOŽSTVO NÁKLADOV. ZDIALENOU PODPOROU DOKÁŽEME:

Spojenie medzi nami je realizované softvérom na vzdialenú správu PC a prebieha v šifrovanom režime. Váš počítač môžeme ovládať iba po nainštalovaní tohto programu, oznámení vášho ID a vygenerovaného hesla. V prípade problémov môžete prepojenie kedykoľvek ukončiť. Taktiež opätovné pripojenie k vášmu počítaču nie je pre nás možné, preto program generuje stále nové heslo.

Počas celého procesu môžeme byť v kontakte telefonicky, alebo iným prenosom a celý čas vidíte, čo sa na vašej ploche deje. Ak aplikácia na vzdialený prístup nie je spustená, nedokážeme sa do vášho PC dostať. Celým týmto procesom šetríte čas a peniaze; nikam nemusíte chodiť, ani pozývať technika osobne k vám domov, alebo na pracovisko. Stačí si iba dohodnúť termín a čas a spustiť aplikáciu podľa našich pokynov. Počítač však musí byť funkčný a schopný pripojenia na internet. Po vykonaní diagnostiky sa spolu dohodneme na ďalšom postupe.

Ak máte akýkoľvek problém s vaším zariadením, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a spolu ho vyriešime, či už takto na diaľku, alebo osobne.

Našu aktuálnu ponuku služieb si môžete pozrieť na našej stánke Služby sa snažíme neustále prispôsobovať vašim požiadavkám a neustále pridávame nové funkcie.